Örbyvägen 10 · 255 92 Helsingborg
042-19 38 00 · info@sundsgarden.se

kursbild

Kursföreståndare

 

Grunden

Eva Ekelund
042-19 38 49
eva.ekelund@sundsgarden.se

 

Grunden

Anna Strömberg Pamp
042-19 38 55
anna.pamp@sundsgarden.se

 

Asperger

Pia Möller
042-19 38 87
pia.moller@sundsgarden.se

 

Dyslexi

Patrik Johansson
042-19 38 68
patrik.johansson@sundsgarden.se

 

Läs och skriv

Patrik Johansson
042-19 38 68
patrik.johansson@sundsgarden.se

 

Mänskliga rättigheter

Anja Jarekvist
042-19 38 14
anja.jarekvist@sundsgarden.se

 

Mänskliga rättigheter

Erik Nilsson
042-19 38 39
erik.nilsson@sundsgarden.se

 

Kultur och Kommunikation Åk 1

Anna Elbing
042-19 38 07
anna.elbing@sundsgarden.se

 

Kultur och Kommunikation Åk 2

Fredrik Svensson
042-19 38 93
fredrik.svensson@sundsgarden.se

 

Afasi

Ulrika Tajthy
042-19 38 22
ulrika.tajthy@sundsgarden.se

 

Afasi

Camilla Olsson
042-19 38 23
camilla.olsson@sundsgarden.se

 

Assistent

Ola Nihlgård
042-19 38 11
ola.nihlgard@sundsgarden.se

 

Assistent

Jennie Lenngård
042-19 38 20
jennie.lenngard@sundsgarden.se

 

55 plus

Lena Henningsson
042-19 38 00
lena.henningsson@sundsgarden.se

 

Teater

Anna-Karin Lindblom
042-19 38 64
anna-karin.lindblom@sundsgarden.se

Teater

Pernilla Gustavsson
042-19 38 31
pernilla.gustavsson@sundsgarden.se

 

Musik

Per-Ingvar Reuter
042-19 38 92
per-ingvar.reuter@sundsgarden.se

 

Etableringslinjen

Viveka Jerndorf (Projektsamordnare)
042-19 38 43
viveka.jerndorf@sundsgarden.se

 

Barn- och ungdomsledare Sv kyrkan

Magnus Florin
042-19 38 34
magnus.florin@sundsgarden.se

 

Flyt - yrkesförberedande kurs

Magnus Florin
042-19 38 34
magnus.florin@sundsgarden.se

 

FLYT - yrkesförberedande kurs

Maria Eknor Forssman
042-19 38 88
maria.forssman@sundsgarden.se

 

SMF

Sara Thim
042-19 38 08
sara.thim@sundsgarden.se

 

Behandlingsassistent

Åsa Jonsson
042-19 38 33
asa.jonsson@sundsgarden.se